15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

15ta35saleha

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

المواضيع الأخيرة

» درخواست فیلمهای هندی
درخواست بازیهای کامپیوتری I_icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 10, 2013 4:24 pm من طرف starss501

» دانلود فیلم زیبای Devdas
درخواست بازیهای کامپیوتری I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:42 pm من طرف مهرزاد

» پرسش و پاسخ
درخواست بازیهای کامپیوتری I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:16 pm من طرف مهرزاد

» دوستای گل من خودشون رو معرفی کنن ...!
درخواست بازیهای کامپیوتری I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 9:43 pm من طرف مهرزاد

» درخواست فیلم
درخواست بازیهای کامپیوتری I_icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2012 7:24 am من طرف edvik

» موسیقی کلاسیک
درخواست بازیهای کامپیوتری I_icon_minitimeالجمعة نوفمبر 16, 2012 9:18 am من طرف somi

» نوستالژی، شما یادتون نمیاد... / متن و تصاویر
درخواست بازیهای کامپیوتری I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 1:36 pm من طرف مهرزاد

» این دفعه دیگه واقعاً یادش بخیر !!!! / تصاویر
درخواست بازیهای کامپیوتری I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 7:44 am من طرف somi

» تولد تولد تولدت مبارک مهرزاد خان گل
درخواست بازیهای کامپیوتری I_icon_minitimeالسبت أغسطس 25, 2012 5:28 pm من طرف مهرزاد

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

alexa

The title of your home page

2 مشترك

درخواست بازیهای کامپیوتری

somi
    somi
    مدیر بازنشسته
    مدیر بازنشسته

تعداد پستها : 439
    پستهای پسندیده شده : 30
    متولد : 2000-07-01
    حالت من حالت من : :)

درخواست بازیهای کامپیوتری Empty رد: درخواست بازیهای کامپیوتری

پست من طرف somi السبت أغسطس 27, 2011 8:13 am

merci mehrzad ...

age momkene ye bazi mashini ke ba kart graffic ATI

moshkel nadashte bashe ham bezar ... درخواست بازیهای کامپیوتری 1042997742

somi
    somi
    مدیر بازنشسته
    مدیر بازنشسته

درخواست بازیهای کامپیوتری Empty درخواست بازیهای کامپیوتری

پست من طرف somi الأحد أغسطس 28, 2011 6:06 am

HD 4650 radeon modele kartame ba kheili az bazia moshkel peida mikone
    مهرزاد
    مهرزاد
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد

تعداد پستها : 379
    پستهای پسندیده شده : 58
    متولد : 1986-04-01

پست من طرف مهرزاد الأحد أغسطس 28, 2011 7:21 am

میشه مقداری درباره مشکلتون توضیح بدید البته کارت 4650 یه مقداری ضعیفه و زیاد به درد بازی نمی خوره ولی بد هم نیست ... اگه فریمتون کمه و احتمالا بعضی بازیها اصطلاحا تیک دار هستن با کارت شما کاملا طبیعی هستش ...

چیزهای دیگه ای هم که باید مد نظر قرار بدین ! نوع پاور خیلی مهمه...! هر چند که 4650 خیلی کارت کم مصرفیه و یه پاور 300 وات ریل هم می تونه نیازشو کاملا برطرف کنه.. مقدار رم ram سیستم و نوع پردازنده مرکزی cpu هم از فاکتورهای مهم تاثیر گذار بعدی هستن..!
    درخواست بازیهای کامپیوتری CardF1
    مهرزاد
    مهرزاد
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد

تعداد پستها : 379
    پستهای پسندیده شده : 58
    متولد : 1986-04-01

درخواست بازیهای کامپیوتری Empty دانلود بازی زیبای Overspeed Street Racing

پست من طرف مهرزاد الأحد أغسطس 28, 2011 8:19 am

دانلود بازی زیبای Overspeed Street Racing

Overspeed Street Racing از جمله بازی های سبک مسابقه ای است که در آن هیجان زاید الوصفی را تجربه خواهید کرد. مراحل بازی تماما در خیابان های شهر لس آنجلس اتفاق می افتد. جایی که پلیس در کمین افرادی است که با سرعت های وحشتناک با هم رقابت کرده و رعب و وحشت را به جان شهروندان می اندازند. از میان 10 ماشین پر سرعت می توانید هر کدام را انتخاب کرده و با دوستان خود به رقابت بپردازید. به جزییات بازی در حد بسیار جالبی پرداخته شده، به طوری که با هر بار برخورد ماشین با کناره های خیابان یا ساختمان های اطراف آن صدمه دیده و برای تعمیر آن بایستی از پول هایی که با کسب مقام در مسابقات بدست می آورید استفاده کنید. هم چنین خواهید توانست ماشین خود را از نظر زیبایی و هم چنین از نظر قدرت و افزایش توانایی ارتقا دهید. خیابان ها و مکان هایی که مسابقات در آنجا برگزار می شوند عینا از روی مدل واقعی همان مکان ها در شهر لس آنجلس طراحی شده اند.

درخواست بازیهای کامپیوتری Dfe08eda761b

لینکهای دانلود:

كد:

دانلود از سایت اول
    http://dl.4downloads.ir/sasy/download/84/Over%20Speed%20Street%20Racing_(www.4DOWNLOADS.ir).zip
    پسورد : www.4downloads.ir

دانلود از سایت دوم

http://www.dl.ir-dl.com/user9/game/Over%20Speed%20Street%20Racing(www.IR-DL.com).zip?

پسورد : ir-dl.com

somi
    somi
    مدیر بازنشسته
    مدیر بازنشسته

پست من طرف somi الإثنين أغسطس 29, 2011 10:26 am

خیلی ممنونم مهرزاد بابته لینک های که معرفی کردی ...

پاورو میدونم که حداقل 300 رو داره ولی دقیقا یادم نمیاد چند بود.. سی پی یو هم دوهسته ای اینتله و رم هم دیدی ار ثری ... از نظره حافظه هم 360 گیگ فری اسپیس داره هیچ کمبودی نداره سیستمم . فقط این داداشه من حیفش میاد از نت بوکه خودش مایه بذاره میاد بازیاشو رو سیستمه من نصب میکنه .. من اصلا قصده بازی با کامپیوترمو نداشتم ... پنج شیش ساله که دیگه بازی نمیکنم ولی هنوزم اولین بازیمو که سوپر ماریویه میکرو بود از همه بازیایه کامپیوتری جدید بیشتر دوست دارم سیستمم که واسه کارایه برنامه نویسی و سیوه اطلاعاتم خریدم حالا زده رو دسته پلی استیشن داداشم نصفه دسکتاپم ایکنه بازیایه داداشمه ... درخواست بازیهای کامپیوتری 986384490

اكنون السبت أبريل 27, 2024 11:53 pm ميباشد