15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

15ta35saleha

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

المواضيع الأخيرة

» درخواست فیلمهای هندی
با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  I_icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 10, 2013 4:24 pm من طرف starss501

» دانلود فیلم زیبای Devdas
با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:42 pm من طرف مهرزاد

» پرسش و پاسخ
با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:16 pm من طرف مهرزاد

» دوستای گل من خودشون رو معرفی کنن ...!
با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 9:43 pm من طرف مهرزاد

» درخواست فیلم
با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  I_icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2012 7:24 am من طرف edvik

» موسیقی کلاسیک
با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  I_icon_minitimeالجمعة نوفمبر 16, 2012 9:18 am من طرف somi

» نوستالژی، شما یادتون نمیاد... / متن و تصاویر
با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 1:36 pm من طرف مهرزاد

» این دفعه دیگه واقعاً یادش بخیر !!!! / تصاویر
با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 7:44 am من طرف somi

» تولد تولد تولدت مبارک مهرزاد خان گل
با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  I_icon_minitimeالسبت أغسطس 25, 2012 5:28 pm من طرف مهرزاد

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

alexa

The title of your home page

با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند

Soheil
    Soheil
    همکار انجمن
    همکار انجمن

تعداد پستها : 390
    پستهای پسندیده شده : 38
    متولد : 1985-02-04
    حالت من حالت من : cool

با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  Empty با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند

پست من طرف Soheil الجمعة سبتمبر 23, 2011 3:24 am

یک فوق تخصص آلرژی- آسم- ایمونولوژی با اشاره به اینکه «هر ساله با شروع پاییز و افزایش شیوع عفونت های تنفسی شاهد افزایش حملات آسمی افراد مبتلا هستیم.» تاکید کرد:« توصیه می شود این افراد حتما واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند.»

با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  Ncwogi9xj4yqf9zpmvj1
    علیرضا مهدویانی گفت:«آسم یک بیماری التهابی مزمن است که منجر به انسداد مجاری تنفسی است که خود را به صورت سرفه و خس خس و تنگه نفس نشان می دهد و معمولا بیماران در تماس با مواد محرک و یا در اثر عفونت های تنفسی دچار تشدید بیماری می شوند که در اصطلاح به آن حملات آسمی گفته می شود.»
    وی ادامه داد:«شایع ترین عامل تشدید حملات آسمی عفونت های تنفسی و ورای آن عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی تحتانی و فوقانی است و هر ساله با شروع پاییز و افزایش شیوع عفونت های تنفسی شاهد افزایش حملات آسمی افراد مبتلا هستیم البته در فصول بهار و تابستان نیز که آلرژی های تنفسی افزایش پیدا می کند می توانیم شاهد حملات آسمی باشیم.»

این عضو انجمن آسم و آلرژی افزود:«از دیگر عواملی که موجب تشدید بروز حملات آسمی در افراد مبتلا به آسم می شود می توان به مواد تحریک کننده و آلاینده ها اشاره کرد، این موضوع در زمستان که میزان آلاینده های هوای تهران افزایش پیدا می کند بیشتر خود را نشان می دهد.»
    وی خاطرنشان کرد:«عوامل سایکولوژیک و استرس های روحی می توانند منجر به تشدید حملات آسمی شوند.»

با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز افراد مبتلا به آسم واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند  Cvb1d1xjuhbpb75g0rl

این عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی ادامه داد:«بیماران مبتلا به آسم بایستی تحت نظر یک پزشک متخصص باشند تا پزشک وی با پرونده وی آشنا بوده و بداند چطور بیماری فرد مبتلا را درمان یا کنترل کند و راهنمایی های لازم را به بیمار خود بدهد و اطرافیان بیمار را با بیماری وی آشنا کند و بیماری بایستی اولا بداند چه زمانی حال وی بدتر می شود چرا که برخی از افراد نمی دانند چه زمانی و به چه دلیلی حملات آسمی آنها تشدید می شود ثانیا بیمار بایستی بداند در زمان بروز حملات آسمی چه اقدامی را انجام دهد.»
    وی افزود:«معمولا به بیماران استفاده از اسپری ها را به هنگام بروز حملات آسمی توصیه می کنیم که با توجه به شدت بیماری فرد مبتلا بایستی هر نیم ساعت یا 2 ساعت یک بار از این اسپری ها استفاده کند و سپس هرچه سریع تر با پزشک مربوطه تماس بگیرد و در زمانی که پزشک وی در دسترس نباشد بایستی هر چه سریع تر به مراکز اورژانسی مراجعه کند.»
    دکتر علیرضا مهدویانی تاکید کرد:« با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و افزایش حملات آسمی مبتلایان در این فصل توصیه می شود این افراد حتما واکسن آنفلوانزا را دریافت کنند.»

اكنون السبت مايو 11, 2024 5:38 am ميباشد