15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

15ta35saleha

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

المواضيع الأخيرة

» درخواست فیلمهای هندی
نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری I_icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 10, 2013 4:24 pm من طرف starss501

» دانلود فیلم زیبای Devdas
نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:42 pm من طرف مهرزاد

» پرسش و پاسخ
نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:16 pm من طرف مهرزاد

» دوستای گل من خودشون رو معرفی کنن ...!
نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 9:43 pm من طرف مهرزاد

» درخواست فیلم
نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری I_icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2012 7:24 am من طرف edvik

» موسیقی کلاسیک
نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری I_icon_minitimeالجمعة نوفمبر 16, 2012 9:18 am من طرف somi

» نوستالژی، شما یادتون نمیاد... / متن و تصاویر
نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 1:36 pm من طرف مهرزاد

» این دفعه دیگه واقعاً یادش بخیر !!!! / تصاویر
نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 7:44 am من طرف somi

» تولد تولد تولدت مبارک مهرزاد خان گل
نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری I_icon_minitimeالسبت أغسطس 25, 2012 5:28 pm من طرف مهرزاد

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

alexa

The title of your home page

نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری

مهرزاد
    مهرزاد
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد

تعداد پستها : 379
    پستهای پسندیده شده : 58
    متولد : 1986-04-01

نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری Empty نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری

پست من طرف مهرزاد الخميس نوفمبر 19, 2009 12:55 pm

نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری lol!
    مهرزاد
    مهرزاد
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد

تعداد پستها : 379
    پستهای پسندیده شده : 58
    متولد : 1986-04-01

نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری Empty رد: نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری

پست من طرف مهرزاد الخميس نوفمبر 19, 2009 1:01 pm

وحشتناکترین شوخی تا بحال که رتبه 5 را از دیدگاه سافتپدیا با بیش از 10000 دانلود دارد

با حجم 5.5 مگ

1: قبل از استفاده کاملا متن را بخوانید
    2: مسئولیت اجرای آن بعهده خودتان است

این برنامه شبیه ویروس عمل میکند ولی در واقع ویروس نیست در اولین اجرا یک پیام میدهد که سیستم شما ویروسی شده و سه گزینه به شما میدهد

اولی فرمت هارد دیسک:
    اگر این انتخاب شود یک پروسه مشابه فرمت اجرا میشود در حالیکه اینگونه نیست و اگر کنسل شود صفحه آبی ظاهر میشود

دومی فرمت پوشه ویندوز
    اگر این انتخاب شود شروع به اسکن میکند و پروسه ای شروع میشود که نشان میدهد که فایلهای شما در حال پاک شدن است که حتی یوزرهای حرفه ای هم گول آنرا میخورند

سومی پاک کردن محتویات لوکال دیسک
    اتخاب اینیکی مشابه قبلیها است فولدرهی و فولدرهای روت را اسکن کرده و....

ولی هنوز تمام نشده بعد از تمام شدن مراحل یک رستارت قلابی رخ میدهد روی صفحه مشکی داس یک پیغام ظاهر میشود کهویندوز در حالت بوت رفته و بعد یک صدای بوق شنیده خواهد شد و یک پیغام ترسناک ظاهر میشود که BIOS image شما آسیب دیده است و مادربورد شما به مشکل برخورده است وکلیک کنید تا دوباره سعی شود زمانیکه این کار سه بار انجام شد پیام دیگری ظاهر خواهد شد که مادربرد کاملا آسیب دیده است
    حالا شوخی بپایان میرسد وهیچ تاثیری بر سیستم نخواهد گذاشت البته بجز استرس وحشتناکی که به دوست شما میدهد
    مهم نیست که دوست شما تازه کار باشد یا یک یوزر کاملا حرفه ای گول این قضیه را خواهد خورد

نرم افزارهای سرگمی و مردم آزاری Virus

لینک دانلود

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

و یا

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

اكنون الثلاثاء مايو 14, 2024 5:01 am ميباشد