15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

15ta35saleha

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

المواضيع الأخيرة

» درخواست فیلمهای هندی
بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... I_icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 10, 2013 4:24 pm من طرف starss501

» دانلود فیلم زیبای Devdas
بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:42 pm من طرف مهرزاد

» پرسش و پاسخ
بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:16 pm من طرف مهرزاد

» دوستای گل من خودشون رو معرفی کنن ...!
بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 9:43 pm من طرف مهرزاد

» درخواست فیلم
بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... I_icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2012 7:24 am من طرف edvik

» موسیقی کلاسیک
بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... I_icon_minitimeالجمعة نوفمبر 16, 2012 9:18 am من طرف somi

» نوستالژی، شما یادتون نمیاد... / متن و تصاویر
بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 1:36 pm من طرف مهرزاد

» این دفعه دیگه واقعاً یادش بخیر !!!! / تصاویر
بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 7:44 am من طرف somi

» تولد تولد تولدت مبارک مهرزاد خان گل
بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... I_icon_minitimeالسبت أغسطس 25, 2012 5:28 pm من طرف مهرزاد

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

alexa

The title of your home page

2 مشترك

بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد...

مهرزاد
    مهرزاد
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد

تعداد پستها : 379
    پستهای پسندیده شده : 58
    متولد : 1986-04-01

مهم بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد...

پست من طرف مهرزاد الإثنين أغسطس 08, 2011 12:37 am

بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد...
    مهرزاد
    مهرزاد
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد

تعداد پستها : 379
    پستهای پسندیده شده : 58
    متولد : 1986-04-01

مهم دریافت گواهی کیفیت ISV توسط مادربورد‌های P8B WS اسوس asus

پست من طرف مهرزاد الإثنين أغسطس 08, 2011 12:46 am

مادربوردهای فوق‌حرفه‌ای اسوس از رده P8B WS موفق به دریافت گواهی کیفیت از سوی بنیاد تولیدکنندگان مستقل نرم‌افزار (ISV) شدند.
    این مادربوردها مجهز به هسته گرافیکی HD P3000 اینتل هستند و توانایی اجرای نرم‌افزارهای خلق محتوای سه‌بعدی را دارند و این گواهینامه نیز به دلیل کارایی این محصولات در اجرای نرم‌افزارهای گرافیکی و سه‌بعدی به مدل‌های سری P8B WS اعطا شده است.

بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... P_500

مدل‌های قدرتمند سری P8B WS برای استفاده در سیستم‌های حرفه‌ای و ایستگاه‌های کاری (Workstation) مناسب هستند و از پردازنده‌های سندی‌بریج با سوکت LGA1155 پشتیبانی می‌کنند. وجود یک هسته گرافیکی درونی با توانایی بالا برای پردازش و اجرای محاسبات گرافیکی به همراه قیمت رقابتی باعث شده تا این مدل یکی از بهترین‌ گزینه‌های موجود برای کاربران حرفه‌ای باشد. کارایی این هسته گرافیکی در سطح بالایی است بطوریکه بازدهی آن در کاربردهای مدلینگ برای نرم‌افزارهای این بخش متناسب با بازدهی کارت‌های گرافیکی مستقل است. ضمن اینکه این هسته گرافیکی برای کار با نرم‌افزارهایی مانند فتوشاپ نسخه CS5، Autodesk Inventor نسخه 2011، UGS Solid edge، ادوبی پریمیر المنت نسخه 9 بهینه شده و گواهی کیفیت نیز با توجه به بررسی مادربوردهای P8B WS توسط این نرم‌افزارها دریافت شده است. این مشخصات باعث می‌شود کاربران از خرید کارت‌های گرافیکی مستقل بی‌نیاز باشند و بتوانند از طریق پردازنده‌های زئون اینتل از نوع E3-12x5 توان برابر با یک کارت گرافیکی کوادرو FX 580 از انویدیا را بدست آورند.
    پردازنده‌های زئون E3 که روی این مادربورد قابل نصب هستند در رده Core i3 اینتل قرار می‌گیرند و بر اساس معماری سندی‌بریج تولید شده‌اند. در این پردازنده‌ها هسته گرافیکی HD P3000 اینتل استفاده شده با این حال آنچه مادربوردهای اسوس را متمایز می‌کند، طراحی مدار چاپی و بایوس این محصولات برای سازگاری بیشتر و بهینه‌سازی توان پردازش گرافیکی است. آزمایش‌هایی که برای سنجش کارایی رابط openGL روی این مادربوردها توسط نرم‌افزار SPECviewperf 11 انجام شده است نشان‌‌دهنده تاثیر مستقیم مهندسی اسوس روی این مادربوردها است در نتیجه نرم‌افزارهای خانواده CAD برای طراحی و نرم‌افزارهای خانواده CAE برای مهندسی از طریق کامپیوتر به همراه برنامه‌های گروه DCC برای خلق محتوای دیجیتال و گوه GIS که شامل نرم‌افزارهای اطلاعات جغرافیایی هستند به آسانی روی این مادربوردها اجرا خواهند شد.

بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... ASUS_P8B-WS

مادربورد P8B WS اسوس مجهز به تراشه C206 اینتل است. این تراشه آخرین مدل ارایه شده از سوی اینتل برای پشتیبانی از پردازنده‌های E3-12xx است که نوع معماری چیپ، امکان افزایش پهنای باند را فراهم می‌کند. این تراشه امکان استفاده از دو درگاه نسل سوم SATA با سرعت 6 گیگابیت بر ثانیه روی مادربورد را فراهم می‌کند و چهار درگاه نسل دوم SATA نیز در این مدل قرار داده شده که می‌توان برای بخش ذخیره‌سازی و اتصال هارددیسک‌ها با پیکربندی Raid هم از آنها استفاده کرد. در بخش گرافیکی، مادربورد P8B WS از پیکربندی کراس‌فایر ایکس برای نصب چهار کارت گرافیکی مجهز به تراشه‌های ساخت AMD پشتیبانی می‌کند.
    پردازنده‌های زئون E3-1200 در هر دو رده سرور و ایستگاه‌های کاری قابل استفاده هستند و این مادربوردها نیز خصوصیات مخصوص هر کدام از این رده‌ها را دارند. به عنوان مثال یکی از ویژگی‌های مهم برای مادربوردهای رده سرور پشتیبانی آنها از سیستم خطایابی در بخش رم است که این مادربوردها نیز از رم‌های رده سرور از نوع ECC پشتیبانی می‌کنند. امکانات رده سرور محدود به پردازنده نیست و در سایر بخش‌ها نیز می‌توان ویژگی‌های منحصر به فردی را مشاهده کرد. در بخش شبکه از دو پورت گیگابیتی در کلاس سرورها استفاده شده است که به دلیل پردازش مستقل از طریق تراشه‌های 82574L ساخت اینتل، کمترین بار اضافی را به پردازنده سیستم تحمیل خواهند کرد. این پورت‌ها توانایی تیمینگ دارند و پهنای باند شبکه دوبرابر شرایط عادی خواهد شد. تراشه شبکه در P8B WS به دلیل توانایی مناسب در مجازی‌سازی از طرف VMware مورد تایید قرار گرفته است.
    از دیگر امکانات این مادربوردها می‌توان به سیستم تغذیه 8+2 فاز برای تامین ولتاژ اشاره کرد که به شیوه طراحی مدار منحصر به فرد اسوس انجام شده است. در این طراحی امکان اورکلاکینگ و افزایش توان پردازنده تا سطح قابل قبولی وجود دارد و مادربورد در تامین ولتاژ محدودیتی نخواهد داشت. پشتیبانی از درگاه نسل سوم USB با سرعت 8/4 گیگابیت بر ثانیه، بایوس EFI با رابط کاربری آسان و بهینه شده، واحد پردازش توان برای مدیریت و افزایش بازدهی توان مصرفی سیستم و نسخه دوم مجموعه نرم‌افزاری AI Suite برای کنترل کامل سیستم از دیگر مشخصات مادربوردهای P8B WS هستند. تراشه رمزگشای صوتی این مدل از نوع ALC892 ساخت Realtek است و از هشت کانال صوتی پشتیبانی می‌کند.
    Soheil
    Soheil
    همکار انجمن
    همکار انجمن

تعداد پستها : 390
    پستهای پسندیده شده : 38
    متولد : 1985-02-04
    حالت من حالت من : cool

مهم GIGABYTE X79 DU7

پست من طرف Soheil الأحد نوفمبر 06, 2011 3:11 pm

این مادربرد دارای مدار تغذیه 20فاز دیجتالی و دارای 2عدد کانکتور 8پین CPU برای پایداری در اورکلاک و پشتیبانی از 10عدد درگاه USB 3.0 و دارای 14 عدد SATA و پشتیبانی از مولتی کارت SLI 4-WAY و CORSS FIREX 4-WAY و کارت شبکه با تکنولوژی جدید Bigfoot شبکه NIC و ویژگی کارت صوتی از X-FI
    و 2عدد کانکتور SATA برای تأمین برق اضطراری و اضافی را به اسلات های PCI
    اکسپرس ، و همچنین همان اورکلاک بلوک را فشار دهید به عنوان قبلی X58
    مادربرد است. این شامل نه تنها قدرت
    معمول و دکمه های بازیابی ، بلکه دکمه ها برای افزایش و کاهش کلاک
    پردازنده و نسبت ، ولتاژ خوانده نقاط ، و یک سری از DIP سوئیچ برای تغییر
    فرکانس PWM است و با ساپورت 64GB مموری رم میباشد.

قیمت این هیولا 1500$ دلار اعلام شده است.
    بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... De9cdonxkmzfdqosa5lq
    بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... 62gcmt8baolb276lqj3r
    بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... 7jm25mh1roe0lf5ktso0
    بحث و تبادل نظر و اخبار مادربرد و معرفی محصولات و بررسی عملکرد... Amp9nvadazx95wawsa8b

اكنون الجمعة أبريل 19, 2024 3:06 am ميباشد