15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

15ta35saleha

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

المواضيع الأخيرة

» درخواست فیلمهای هندی
مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد I_icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 10, 2013 4:24 pm من طرف starss501

» دانلود فیلم زیبای Devdas
مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:42 pm من طرف مهرزاد

» پرسش و پاسخ
مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:16 pm من طرف مهرزاد

» دوستای گل من خودشون رو معرفی کنن ...!
مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 9:43 pm من طرف مهرزاد

» درخواست فیلم
مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد I_icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2012 7:24 am من طرف edvik

» موسیقی کلاسیک
مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد I_icon_minitimeالجمعة نوفمبر 16, 2012 9:18 am من طرف somi

» نوستالژی، شما یادتون نمیاد... / متن و تصاویر
مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 1:36 pm من طرف مهرزاد

» این دفعه دیگه واقعاً یادش بخیر !!!! / تصاویر
مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 7:44 am من طرف somi

» تولد تولد تولدت مبارک مهرزاد خان گل
مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد I_icon_minitimeالسبت أغسطس 25, 2012 5:28 pm من طرف مهرزاد

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

alexa

The title of your home page

مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد

Soheil
    Soheil
    همکار انجمن
    همکار انجمن

تعداد پستها : 390
    پستهای پسندیده شده : 38
    متولد : 1985-02-04
    حالت من حالت من : cool

مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد Empty مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد

پست من طرف Soheil الجمعة أغسطس 19, 2011 2:27 am

اگر علاقمند به دنبال کردن اخبار مرتبط با ویندوز 8 می باشید بهتر است وب لاگ جدید مایکروسافت را بوک مارک کنید. مایکروسافت اعلام کرده که امکانات جدید و اخبار مرتبط با Windows 8 را در این وب لاگ منتشر می کند. مایکروسافت در این وب لاگ به معرفی امکانات جدید، تصمیمات در مورد رابط کاربری، معماری سیستم عامل و اخبار دیگر مرتبط با ویندوز 8 صحبت خواهد کرد. مایکروسافت ویندوز 8 را بزرگترین ارتقاء سیستم عامل پس از ویندوز 95 می داند.
    Steven Sinofsky مدیر ارشد مایکروسافت در این وب لاگ نوشته است: ما می دانیم که حرفه ایی های IT، تولید کننده های نرم افزار و گیمر ها مشتاقند تا در مورد ویندوز 8 بیشتر بدانند به همین دلیل ما تمام تلاش خود را می کنیم تا جای ممکن اخبار و مقالات مرتبط با ویندوز 8 را در این وب لاگ اعلام کنیم.

مایکروسافت اطلاع رسانی در مورد Windows 8 را رسما آغاز کرد Windows-8

بزرگترین تغییرات پس از ویندوز 95

Sinofsky در وب لاگ جدید ویندوز 8 اعلام کرده که ویندوز 95 به عنوان یک پیشرفت و ارتقاء فوق العاده در تاریخ سیستم عامل ویندوز به شمار می رود و پس از آن ویندوز 8 این سیستم عامل را متحول خواهد کرد.
    ویندوز 8، سیستم عامل را با نسل جدید ابزارهای کامپیوتری مانند تبلت، نوت بوک، نت بوک و غیره سازگار می کند. ویندوز 8 برای ابزارهای مختلف با صفحه نمایش 10 اینچ تا نمایشگرهای بسیار بزرگ دیواری مناسب خواهد بود، فضای ذخیره سازی از مگابایت به ترابایت تغپیر خواهد یافت و از سرویس های Cloud به خوبی پشتیبانی خواهد کرد. این تغییرات بخشی از قابلیت های جدید ویندوز 8 خواهد بود.
    مایکروسافت با پرده برداری و پیش نمایش ویندوز 8 در ماه ژوئن همه را شگفت زده کرد و نشان داد که ویندوز 8 قادر است علاوه بر کامپیوترهای معمولی مجهز به ماوس و کی برد، به خوبی با صفحه نمایش لمسی تبلت ها نیز کار کند.
    همچنین ویندوز 8 اولین سیستم عامل مایکروسافت خواهد بود که از پردازنده های ARM و x86 پشتیبانی می کند. پردازنده های ARM در ابزارهای موبایل مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها بکاربرده می شوند. نرم افزارهای ویندوز 8 برپایه زبان های وب یعنی HTML و JavaScript ساخته می شوند.
    نمایش بعدی مایکروسافت برای ویندوز 8 در کنفراس خود این شرکت با نام BUILD خواهد بود این کنفراس که مخصوص توسعه دهندگان نرم افزار است در ماه سپتامبر، حدود 1 ماه دیگر برگزار می شود. مایکروسافت قصد دارد در این کنفرانس قابلیت های جدید ویندوز 8 را به همراه ابزارهای تولید نرم افزار برای آن معرفی کند.

اكنون الأربعاء مايو 08, 2024 10:28 pm ميباشد