15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

15ta35saleha

کاربر گرامی برای استفاده ی کامل از تمام امکانات در انجمن عضو شوید اینکار بیشتر از 30 ثانیه وقت شما رو نخواهد گرفت ...!

15ta35saleha

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

المواضيع الأخيرة

» درخواست فیلمهای هندی
سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. I_icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 10, 2013 4:24 pm من طرف starss501

» دانلود فیلم زیبای Devdas
سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:42 pm من طرف مهرزاد

» پرسش و پاسخ
سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 10:16 pm من طرف مهرزاد

» دوستای گل من خودشون رو معرفی کنن ...!
سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. I_icon_minitimeالجمعة أبريل 05, 2013 9:43 pm من طرف مهرزاد

» درخواست فیلم
سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. I_icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2012 7:24 am من طرف edvik

» موسیقی کلاسیک
سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. I_icon_minitimeالجمعة نوفمبر 16, 2012 9:18 am من طرف somi

» نوستالژی، شما یادتون نمیاد... / متن و تصاویر
سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 1:36 pm من طرف مهرزاد

» این دفعه دیگه واقعاً یادش بخیر !!!! / تصاویر
سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. I_icon_minitimeالأحد أغسطس 26, 2012 7:44 am من طرف somi

» تولد تولد تولدت مبارک مهرزاد خان گل
سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. I_icon_minitimeالسبت أغسطس 25, 2012 5:28 pm من طرف مهرزاد

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

alexa

The title of your home page

سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد.

مهرزاد
    مهرزاد
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد

تعداد پستها : 379
    پستهای پسندیده شده : 58
    متولد : 1986-04-01

سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. Empty سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد.

پست من طرف مهرزاد الإثنين سبتمبر 12, 2011 8:10 am

سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد.

سافایر HD 6850 Vapor-X Edition را معرفی کرد. 9ed18a301c9f

یکی از سری های کارتهای گرافیک پر قدرت سافایر سری vapor-x میباشد HD 6850 Vapor-X جدیدترین کارت پر قدرتی است که توسط سافایر معرفی شده و خط تولید ان راه اندازی شده است. اینکارت با همان ساختار اصلی پردازشگرهای ۴۰ نانومتری سری ۶۸۰۰ ؛ دارای ۹۶۰ پردازشگر جریانی و ۴۸ واحد بافت گزاری است اما سرعت پردازشگر به سرعت ۸۰۰ مگاهرتز و سرعت حافظه ها به ۱۱۰۰ مگاهرتز افزایش پیدا کرده است که کاربران تفاوت آنرا در پردازش بخوبی می توانند تجربه نمایند.
    سری کارتهای vapor حاصل نواوری و خلاقیت تیم مهندسی سافایر از این فن آوری که در صنایع فضایی و سرورهای پیشرفته مورد استفاده قرار میگرد را در سال ۲۰۰۷ معرفی نمود که علاوه بر فعالیت کیفت،دمای پایین کارت گرافیک دارای راندمان بالا می باشد در این مدل با به کار گیری بهترین و با کیفیت ترین قطعات که شامل ۱۰ فاز در قسمت مدار تغذیه VRMو استفاده از نسل دوم چو کهای الماس سیاه به همراه نرم افزار TriXX حتی قابلیت اورکلاک را در اختیار کاربر قرار داده است.نسل سوم UVD ( واحد مجتمع رمزگشای تصاویر ویدیویی)از فن آوری MVC جهت کاهش بار پردازش پردازنده در رمزگشایی تصاویر ویدیویی Blu-Ray 3D و بقیه فرمت های HD به کار گرفته شده است فن اوری های مربوط به صدا نیز در این کارت Dolby TrueHD وDTS-HD Master Audio می باشند که با خروجی نسخه ۱٫۴a HDMI هماهنگ می باشد .پشتیبانی کامل از تمام قابلیت های Microsoft DirectX 11 و DirectCompute 11در سری ۶۸۰۰ کارتهای سافایر گنجانده شده است.
    HD 6850 Vapor-X Edition دارای۲عدد DVI ، mini DisplayPort 2 عدد و یک درگاه HDMI و قابلیت راه اندازی Eyefinity (SLS) را با چهار مانیتور فراهم می سازد.
    سافایر کارتهای گرافیک خود را از طریق شرکت دریا کامپیوتر در ایران توزیع و گارانتی می نماید.

اكنون السبت يوليو 27, 2024 4:10 am ميباشد